Wegański lakier do paznokci na nailpolishcanada.com

Ten post może zawierać linki partnerskie, które bez dodatkowych kosztów mogą przynieść mi niewielką prowizję.

Wspaniałe wieści dla Kanadyjczyków! Znalazłam stronę, na której można kupić wszystkie wegańskie i wolne od okrucieństwa lak iery do paznokci!

Słyszałam i byłam na nailpolishcanada.com kilka lat temu, działają na rynku od 2011 roku, ale ich przestarzały wygląd strony naprawdę mnie zniechęcił. Niestety, niewiele się zmieniło i jest to niefortunne, ponieważ mają zabójczy wybór wegańskich lakierów do paznokci (pełna lista wegańskich marek poniżej) i są super niezawodni i szybcy w wysyłce. Czy jestem jedyną osobą, która ocenia firmę na podstawie jej strony internetowej? ?

www.nailpolishcanada.com oferuje niesamowity wybór wegańskich lakierów do paznokci

To, co skłoniło mnie do podjęcia skoku wiary i złożenia zamówienia na nailpolishcanada.com, to ich niesamowicie hojne i konkurencyjne stawki wysyłki... bezpłatna wysyłka na terenie Kanady dla zamówień powyżej 25 USD! lub 3 USD zryczałtowanej stawki dla zamówień poniżej 25 USD! Jak można odmówić?!

Powiązane: Ponad 40 wolnych od okrucieństwa i wegańskich marek lakierów do paznokci

WYSYŁKA

Złożyłem zamówienie we wtorek, w środę otrzymałem wiadomość e-mail z informacją, że zostało wysłane (wraz z identyfikatorem śledzenia), a następnie otrzymałem je w czwartek!

{Powinienem tutaj wspomnieć, że wygooglowałem ich adres wysyłki i okazało się, że są lokalni; w Vancouver i faktycznie tylko 15 minut jazdy od mojego domu! Mimo to jestem pod wrażeniem ich niezawodnego procesu dostawy}.

OPAKOWANIE

Dostajesz to, za co płacisz - nie mają najbardziej efektownego opakowania i z perspektywy obrońcy drzew nie byłem zachwycony widokiem dużego pudełka pełnego piankowych orzeszków do pakowania.

Jednak nie promują się jako marka przyjazna środowisku i zamiast tego skupiają się bardziej na wyszukiwaniu najlepszych i najnowszych kolorów lakierów do paznokci dla nas! Nie spodziewałam się więc zbyt wiele. Dorzucili również lizaka, co było słodkim akcentem.

W sam raz na lato zdecydowałam się kupić Swagger od piCture pOlish, Tennis Anyone? od NCLA i New Mood od Nubar. Polowałam na lakiery NCLA, odkąd Tashina z Logical Harmony zachwyciła się nimi, więc byłam podekscytowana, widząc, że nailpolishcanada je oferuje!

Końcowe przemyślenia na temat doświadczenia

Zdecydowanie będę ponownie kupować w nailpolishcanada.com, ich ceny są rozsądne, a także mają program punktów lojalnościowych, więc im więcej wydasz, tym więcej punktów otrzymasz, a następnie możesz je wymienić na więcej lakierów do paznokci!

Nie mają oni jednak opcji "wegańskiego" filtra prezentującego 10 wegańskich marek lakierów do paznokci, które oferują, więc dla Twojej wygody wymieniłam je poniżej wraz z linkami! (Żaden z nich nie jest linkiem partnerskim)

Wegańskie marki lakierów do paznokci dostępne na NailPolishCanada.com

Zoya
Spa Ritual
NCLA
piCture pOlish
Piggy Paint
Soulstice Spa
Color Club
Rainbow Honey
Nubar
Deborah Lippmann - olejek do skórek nie jest wegański
lacc
Misa

Pełna lista wegańskich marek lakierów do paznokci znajduje się na mojej liście ponad 40 marek!

Daj mi znać w komentarzach, czy kiedykolwiek robiłaś zakupy na nailpolishcanada.com i jaka jest Twoja ulubiona wegańska marka lakierów do paznokci? Nie miałam przyjemności wypróbować większości marek wymienionych powyżej, więc chętnie dowiem się, które z nich Wy lubicie najbardziej!

Powiązane artykuły

Nasz partner

Firma Earthnicity.pl to firma kosmetyczna z wieloletnią tradycją. Już od ponad dobrych kilku lat upiększa i chroni skórę polskich kobiet. Zespół inteligentnych i pełnych pasji ludzi, z głową wypełnioną pomysłami i zaangażowania dąży do ciągłego rozwoju firmy.  Polecamy kosmetyki firmy Earthnicity!