Niedrogie wegańskie torebki - poniżej 100 dolarów

Ten post może zawierać linki partnerskie, które bez dodatkowych kosztów mogą przynieść mi niewielką prowizję.

Kiedy myślimy o wegańskich torebkach, możemy pomyśleć o designerskich torebkach Stelli McCartney za ponad 1000 USD lub o niektórych popularnych i wszechstronnych wegańskich torebkach Matt & Nat, które zwykle zaczynają się od 150 USD.

Powszechnym błędnym przekonaniem na temat wegańskiej mody jest to, że wiąże się ona z wysoką ceną, ale bycie wolnym od okrucieństwa i troska o zwierzęta nie oznacza, że musimy zbankrutować, próbując nadążyć za najnowszymi trendami w modzie. Podobnie jak w przypadku kupowania replik torebek Louis Vuitton, zawsze istnieją przystępne cenowo alternatywy, jeśli chodzi o modę.

Udało mi się znaleźć 10 wolnych od okrucieństwa i wegańskich marek modowych oferujących niedrogie i eleganckie torebki bez kompromisów w zakresie stylu i jakości. Dzięki temu możemy być na czasie bez okrucieństwa wobec zwierząt!

Wegańskie torebki poniżej 100 dolarów

Wegańskie torebki Deux Lux

Deux Lux oferuje efektowne, eleganckie, zalotne i etyczne wegańskie torebki w przystępnej cenie. Deux Lux jest zatwierdzonym przez PETA weganinem, a ich torebki i akcesoria są "inspirowane sztuką, architekturą, filmami, biżuterią vintage, wybiegami i (naszą ulubioną muzą) kolorem, Deux Lux stara się wnieść wdzięk i kaprys do każdej kolekcji w sposób dostępny dla wszystkich kobiet".


jeane & jax Vegan Handbags

jeane & jax to luksusowa, zatwierdzona przez PETA firma produkująca torebki ze skóry wegańskiej z siedzibą w Montrealu w Kanadzie. "jeane & jax zobowiązuje się do korzystania z najwyższej jakości wegańskich materiałów, ponieważ wierzymy, że torebki mogą być równie modne i modne bez wyrządzania krzywdy zwierzętom. Nasze kolekcje pochodzą z etycznych źródeł i są zgodne z naszym zaangażowaniem w odpowiedzialność społeczną".


Wegańskie torebki Nella Bella

Nella Bella to pochodząca z Kanady i zatwierdzona przez PETA wegańska marka torebek. Żadna z torebek Nella Bella nie zawiera skór zwierzęcych, używają ekologicznych materiałów, aby zapewnić, że nie tylko dobrze wyglądasz, kołysząc się w torbie Nella Bella, ale także czujesz się świetnie!


Wegańskie torebki Pixie Mood

Pixie Mood to kanadyjska marka torebek wegańskich zatwierdzona przez PETA. Wszystkie torebki Pixie Mood wykonane są z wegańskiej skóry (poliuretan) i materiałów korkowych.

Pixie Mood oferuje szereg pięknych, stylowych i funkcjonalnych toreb, portfeli i akcesoriów.


Wegańskie torebki The Lovely Things

The Lovely Things to wegańska marka torebek z siedzibą w Wielkiej Brytanii, która gwarantuje, że wszystkie ich stylowe torby i akcesoria są wolne od zwierząt, co oznacza, że The Lovely Things nie używa skóry, futra, jedwabiu ani wełny!


Wegańskie torebki Urban Expressions

Torebki i akcesoria Urban Expressions są zatwierdzone przez PETA i posiadają certyfikat Vegan.org. Urban Expressions oferuje szeroką gamę modnych i unikalnych wegańskich torebek, w tym plecaki, bransoletki na rękę, torby, torby na pasku, torby podróżne i wiele więcej!


Wegańskie torebki COLAB

Torebki COLAB są wykonane z PVC.

COLAB to elegancka wegańska marka torebek z siedzibą w Montrealu w Kanadzie, gdzie "każdy element jest tworzony z pięknem, prostotą i zaspokaja potrzeby codziennej dziewczyny".


Wegańskie torebki Urban Originals

Urban Originals to australijska marka torebek wegańskich zatwierdzona przez PETA. Torebki Urban Originals są wolne od zwierząt i wykonane z wysokiej jakości wegańskich materiałów skórzanych.


Wegańskie torebki Melie Bianco

Wszystkie torebki Melie Bianco są wegańskie i zaprojektowane w Los Angeles. Wolne od potu torebki Melie Bianco są wykonane z PU (poliuretanu), dzięki czemu wyglądają i są bardzo podobne do skóry zwierzęcej, ale bez okrucieństwa!


Wegańskie torebki Marsi Bond

Marsi Bond z siedzibą w Denver w stanie Kolorado ma misję dostarczania klientom wyrazistych produktów - bez wygórowanych cen! Wszystkie wegańskie torebki skórzane Marsi Bond są modne i przyjazne dla środowiska.

Powiązane artykuły

Nasz partner

Firma Earthnicity.pl to firma kosmetyczna z wieloletnią tradycją. Już od ponad dobrych kilku lat upiększa i chroni skórę polskich kobiet. Zespół inteligentnych i pełnych pasji ludzi, z głową wypełnioną pomysłami i zaangażowania dąży do ciągłego rozwoju firmy.  Polecamy kosmetyki firmy Earthnicity!