Najlepsze wegańskie i wolne od okrucieństwa pędzle do makijażu ft. MOTD Cosmetics

Ten post może zawierać linki partnerskie, które bez dodatkowych kosztów mogą przynieść mi niewielką prowizję.

Zestaw wysokiej jakości pędzli do makijażu może naprawdę odmienić twoją grę w makijaż, a jeśli szukasz wysokiej jakości pędzli do makijażu wolnych od okrucieństwa i wegańskich, w których żadne zwierzęta nie zostały skrzywdzone, to gorąco polecam wegańskie pędzle do makijażu MOTD.

Aby otrzymać 15% zniżki na zakup dowolnych wegańskich pędzli do makijażu MOTD, użyj kodu kuponu: VICKY przy kasie.

O MOTD Cosmetics

Niezbędne pędzle do makijażu MOTD Lux Vegan

Dzielę się z wami wszystkimi zestawem MOTD Lux Vegan Makeup Brush Essential, który zawiera 8 wolnych od okrucieństwa i wegańskich pędzli do makijażu MOTD oraz białą płócienną i różowo-złotą wegańską skórzaną torbę do makijażu.

Zestaw zawiera 4 pędzle do twarzy i 3 pędzle do oczu i jest odpowiedni dla początkujących i profesjonalistów.

Recenzja: Wegańskie pędzle do makijażu MOTD

Uwielbiam te syntetyczne pędzle od MOTD, ponieważ nie tylko wyglądają szykownie dzięki różowozłotym i matowym czarnym uchwytom, ale uchwyty są w rzeczywistości bardzo wytrzymałe i mają przyjemną wagę.

Syntetyczne włosie jest niezwykle miękkie i łatwe do czyszczenia, a mimo że końcówki są białe, nie miałam żadnych problemów z plamami.

Najsłodszą częścią tych pędzli MOTD jest sposób, w jaki nazwy pędzli są wytłoczone na uchwytach, koniec z literami i numerami kodowymi, po prostu zabawny sposób na poznanie pędzli i tego, do czego powinny być używane!

Beauty and the Base (16 USD) - MOTD

Pędzel z syntetycznego włosia w kształcie kopuły, idealny do nakładania płynnego podkładu i tworzenia efektu średniego lub wysokiego krycia. Łatwy do mieszania i rozcierania podkład w płynie, bez smug i z miękkim włosiem.

Conceal Your Secret (12 USD) - MOTD

Pędzel z syntetycznego włosia w kształcie kopuły do nakładania i rozcierania korektora. Jest to miękki i elastyczny pędzel, który ułatwia rozprowadzanie korektora w mniejszych obszarach twarzy, zapewniając nieskazitelne i gładkie wykończenie.

Set and Go (16 USD) - MOTD

Puszysty pędzel z syntetycznego włosia w kształcie kopuły, który może być używany do nakładania różnych sypkich lub prasowanych pudrów. Uchwyt tego pędzla jest krótszy, dzięki czemu łatwiej jest kontrolować nakładanie produktu na twarz. Używałem go do nakładania pudru utrwalającego i prasowanego bronzera w proszku i odkryłem, że zbiera przyzwoitą ilość produktu z gładkim i równomiernym rozprowadzeniem.

Supermodel Sculpt (13 USD) - MOTD

Pędzel z syntetycznego włosia w kształcie kopuły przeznaczony do nakładania, mieszania i rozcierania formuł konturowania i rozświetlacza. Zazwyczaj nie wykonuję mocno konturowanego makijażu Kim K, ale gdybym miał spróbować, ten pędzel byłby do tego idealny. Pięknie rozprowadza płynne, pudrowe lub kremowe formuły i jest wystarczająco mały, aby uzyskać precyzję, aby uzyskać prawdziwie wyrzeźbiony wygląd.

Get Cheeky With It (16 USD) - MOTD

Puszysty, skośny pędzel z syntetycznego włosia do nakładania różu i bronzera. Bardzo miękki i elastyczny, ułatwiający rozcieranie i rozprowadzanie makijażu na policzkach.

Eye Catching Crease (12 USD) - MOTD

Mały, stożkowy pędzel z syntetycznego włosia do precyzyjnego i kontrolowanego nakładania cieni do powiek.

Miss Shady Lady (12 USD) - MOTD

Stożkowy pędzel do cieni do powiek z syntetycznego włosia przeznaczony do nakładania, definiowania i blendowania cieni do powiek. Ma idealną elastyczność i jędrność, aby uzyskać dobrze roztarty cień do powiek.

Straight to the Point (9 USD) - MOTD

Kątowy pędzel do eyelinera z syntetycznego włosia przeznaczony do nakładania płynnego, kremowego lub pudrowego eyelinera. Jest miękki i elastyczny, ale wystarczająco mocny i twardy, aby uzyskać wyrwane skrzydło.

Przemyślenia końcowe

Ten zestaw wolnych od okrucieństwa i wegańskich pędzli do makijażu MOTD to jedne z najlepszych pędzli do makijażu, jakich kiedykolwiek używałam. Podobało mi się, jak miękkie było włosie i sposób, w jaki każdy pędzel był w stanie zebrać przyzwoitą ilość produktu, a następnie bez wysiłku go rozetrzeć.

Uchwyty są solidne, a pędzle mają odpowiednią wagę, dzięki czemu sprawiają wrażenie wysokiej jakości, a ponadto design tych pędzli jest tak szykowny i nowoczesny, że kupiłabym je tylko do celów ekspozycyjnych!

Jeśli chcesz wypróbować wegańskie pędzle do makijażu MOTD i chcesz zaoszczędzić 15% na zamówieniu, użyj kodu kuponu: VICKY.

Powiązane artykuły

Nasz partner

Firma Earthnicity.pl to firma kosmetyczna z wieloletnią tradycją. Już od ponad dobrych kilku lat upiększa i chroni skórę polskich kobiet. Zespół inteligentnych i pełnych pasji ludzi, z głową wypełnioną pomysłami i zaangażowania dąży do ciągłego rozwoju firmy.  Polecamy kosmetyki firmy Earthnicity!