Live Love Polish - Strawberry Daiquiri #VeganManiMonday

Ten post może zawierać linki afiliacyjne, dzięki którym bez dodatkowych kosztów dla Ciebie, mogę zarobić niewielką prowizję.

W tym tygodniu w Vegan Mani Monday zdecydowałam się na brokat!!! Zazwyczaj nie lubię używać brokatowych lakierów do paznokci, ponieważ są one tak upierdliwe, że trudno je usunąć, ale ponieważ zbliżają się święta, pomyślałam, że zrobię wyjątek.

Kto nie lubi błyszczących lakierów do paznokci w czasie wakacji?

Live Love Polish znalazło się w moim top 5 Best Cruelty-free and Vegan Nail Polish, ponieważ mają jedne z najlepszych brokatowych wegańskich lakierów do paznokci, jakie kiedykolwiek wypróbowałam!

Próbuję i swatching Strawberry Daiquiri przez Live Love Polish w tym tygodniu.

Wszystkie produkty Live Love Polish są wolne od okrucieństwa i w 100% wegańskie.

Live Love Polish - Strawberry Daiquiri

Jaki to kolor? Jasnoróżowy galaretowaty lakier wypełniony srebrnymi holograficznymi glitterami.

Dlaczego go kocham? O mój Boże, ten truskawkowy różowy błyszczący lakier do paznokci jest tak żywy, niesamowicie kryjący i wysoce pigmentowany. Absolutnie kocham kolor fuschia pink z mieszanką srebrnego, różowego, niebieskiego i fioletowego brokatu. Ma takie piękne, iskrzące, brokatowe wykończenie. To nie wyschnie trochę teksturowane więc to zdecydowanie potrzebuje jasny top coat dla gładkiego wykończenia.

Ile to jest? $16 na livelovepolish.com, użyj kodu: EELLP20, aby otrzymać 20% OFF swoje pierwsze zamówienie! (Oferta ograniczona czasowo, wygasa 04/25/2019)

Gdzie go kupić? Online

Powiązane artykuły

Nasz partner

Firma Earthnicity.pl to firma kosmetyczna z wieloletnią tradycją. Już od ponad dobrych kilku lat upiększa i chroni skórę polskich kobiet. Zespół inteligentnych i pełnych pasji ludzi, z głową wypełnioną pomysłami i zaangażowania dąży do ciągłego rozwoju firmy.  Polecamy kosmetyki firmy Earthnicity!